Przystań edukacyjna

Nie czekaj na jutro, aby wspierać marzenia swojego dziecka – skontaktuj się z nami już dziś i zacznijmy razem tworzyć lepszą przyszłość.

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju Twojego dziecka.

Skontaktuj się z nami

Cieszymy się, że zainteresowałeś się ofertą Przystani Edukacyjnej. Nasze drzwi (i serca) są zawsze otwarte dla rodziców i ich dzieci, poszukujących wsparcia, porady i profesjonalnych terapii. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojemu dziecku, nie wahaj się do nas zgłosić. Jesteśmy tutaj, aby wspierać, doradzać i pomagać na każdym kroku drogi do rozwoju i lepszego jutra.

W Przystani Edukacyjnej każde zapytanie traktujemy z najwyższą troską i uwagą. Niezależnie od tego, czy szukasz informacji, chcesz umówić się na konsultację, czy po prostu potrzebujesz kogoś, kto wysłucha – jesteśmy tutaj dla Ciebie i Twojego dziecka. Razem stworzymy ścieżkę, która poprowadzi Was ku lepszemu zrozumieniu, wsparciu i rozwojowi.

  Jak się z nami skontaktować?

  • Telefonicznie: Nasz zespół jest dostępny pod numerem telefonu 535 222 970. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy spotkanie.
  • E-mailowo: Jeśli wolisz, możesz wysłać do nas wiadomość na adres przystanedukacyjna@gmail.com. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe.
  • Formularz kontaktowy: Na naszej stronie znajdziesz też formularz kontaktowy – to szybki i łatwy sposób, aby zostawić nam swoją wiadomość. Skorzystaj z niego, a my skontaktujemy się z Tobą.
  • Odwiedź nas osobiście: Jesteś zainteresowany osobistym spotkaniem? Nasza siedziba znajduje się pod adresem Kordeckiego 12/1 60-131 Poznań. Zapraszamy do odwiedzin – najlepiej umów się z nami wcześniej, abyśmy mogli Cię jak najlepiej przyjąć.

  Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00 Soboty i Niedziele: Indywidualnie